Odborné psychologické služby:
psychologické poradenství a terapie

Nabízím vám příležitost mluvit v bezpečném prostoru o tom, co zažíváte, nacházet pro to pochopení, zorientovat se v tom, co se ve vašem životě děje, ujasnit si, je pro vás podstatné, lépe porozumět tomu, co a z jakých důvodů se ve vašem životě opakuje, zvážit, co potřebujete změnit, najít nové možnosti a získat podporu pro jejich uskutečnění.

Psychoterapii a psychologické poradenství vnímám jako způsob, jak rozšířit své možnosti a vědoměji uspořádat svůj život tak, aby v něm bylo víc prostoru pro to, co potřebujeme, jako směřování k větší svobodě a životní spokojenosti, k docenění toho, kým skutečně jsme a jakou výbavu máme.

Představují pro mě cestu, na kterou vydat se znamená i sebrat svou odvahu, na které si ale současně můžeme užívat nové pohledy, nechat se oslovit tím, co podnětného nacházíme a vydávat se pro nás zajímavými směry - a někdy i posílit se setkáním s něčím obtížným, čím potřebujeme projít třeba proto, abychom to mohli nechat za sebou.

cesta

Co vám psychoterapie může přinést?

Konzultace nabízím formou

Fotografie jsou použity s laskavým souhlasem autorky Lenky Faltejskové.

Mgr. Radek Markus

psycholog a terapeut

Praha 1

Mgr. Radek Markus

Při zvažování, jestli vyhledat pomoc psychologa, často narážíme na přesvědčení, že náš problém je banalitou, za jejíž nepřekonání se stydíme, nebo naopak že je tak závažný, že jej nelze změnit.

Pokud se mnou chcete předběžně probrat, zda pro vás naše spolupráce může být přínosná, napište mi prosím, nebo mi zavolejte.

Na těchto stránkách také máte možnost dozvědět se víc o tom, co můžete očekávat od naší spolupráce i od terapie obecně.